Ogólnie rzecz biorąc to już się przedstawiłam, na stronie głównej. Ale tutaj chcę napisać trochę więcej o mojej skromnej osobie ;) Jak wiadomo,na imię mam Adrianna. Chodzę do Technikum Żywienia. Zostały mi jeszcze 2 lata, do ukończenia. Po technikum chciałabym pójść na studia, lecz jeszcze nie wiem na jaki kierunek.
Czasami wolę po fotografować niż słuchać muzyki. Muzyka nie ma w sobie czegoś takiego, co zdjęcie.
Co prawda to i muzyka i zdjęcia wywołują wspomnienia, te lepsze i gorsze, ale to zdj moim zdaniem wywołują większą satysfakcję i radość.
Dam tu pare moich zdjęć z Kamienia Pomorskiego, co prawda stare ale bardzo mi się podobają ;)
.jpg)
Dlaczego Blog? I o czym będzie.
Dlaczego zaczęłam pisać bloga? Dlatego, że w pewien sposób mogę się tu wyrazić, a po za tym jest to tak jakby internetowy pamiętnik, gdzie nie muszę się przejmować że skończą mi się kartki ;)
Będe tu zarówno pisać o sobie, o zainteresowaniach, o kosmetykach... Ogólnie o tym na co będe miała wene. Na pewno coś znajdziecie dla siebie ;)
Mój cel do osiągnięcia - tatuaż na nadgarstku !
Czasami nie mam pomysłów aby dodać post, ale nie poddaje się, i zawsze coś wymyślę.
Mam nadzieje, że blog się rozwinie i zdobęde obserwatorów . ;)
Pozdrawiam ;)

Fajny blog. :)
OdpowiedzUsuń